Sinds 2017 hebben wij met veel betrokkenheid jeugdzorg geleverd in verschillende regio’s, samen met ons netwerk van gecertificeerde Kernvisiecoaches. In die jaren hebben we talloze kinderen en ouders mogen begeleiden en ondersteunen. Daar kijken we met dankbaarheid op terug.

De omstandigheden in de jeugdzorg zijn de afgelopen jaren echter sterk veranderd. Steeds strengere aanbestedingseisen, budgetplafonds en het beperken van het aantal aanbieders maken het voor ons helaas niet langer haalbaar om jeugdzorg te blijven aanbieden.

Daarom hebben wij besloten te stoppen met het leveren van jeugdzorg.

Alle lopende trajecten worden vanzelfsprekend zorgvuldig afgerond. Voor gezinnen die nu begeleiding ontvangen verandert er dus niets. Wel geldt dat per direct geen nieuwe jeugdzorgtrajecten meer worden gestart.

Onze Kernvisiecoaches blijven zich volop inzetten in praktijken, scholen en organisaties. Daar zetten zij hun expertise in om kinderen te begeleiden met de Kernvisie methode – zodat ieder kind kan leren en groeien op een manier die bij hem of haar past.